Maslove


 

Oferta kremów orzechowych Maslove stanowi świetną alternatywę dla zdrowo odżywiających się osób, które pragną wprowadzić urozmaicenia do swojej diety. Kremy stanowią świetny dodatek do wielu przekąsek gwarantując wyśmienite walory smakowe. Z powodzeniem sprawdzą się jako zdrowy, pełnowartościowy zamiennik słodyczy. Odmień swój posiłek i spraw, aby dieta stała się przyjemnością!

Wszystkie oferowane przez nas kremy to w pełni naturalne produkty pozbawione chemicznych substancji. W skład nie wchodzą często spotykane w wielu produktach tego typu: olej palmowy, cukier czy sól. Jest to opłacalna inwestycja w swoje zdrowie i dużo zdrowsza alternatywa dla produktów, które znajdziemy w większości sklepów. W skład kremów wchodzą w 100%  zmielone, odpowiednio wyselekcjonowane rodzaje orzechów. Orzechy mielone są do osiągnięcia jak najbardziej gładkiej konsystencji.

Produkty stanowią najwyższej jakości źródło błonnika pokarmowego, tłuszczów i białka roślinnego, a także witamin i minerałów, które z powodzeniem zaspokoją potrzeby nawet w diecie sportowca.

Uwzględniając różne preferencje smakowe, i aby zapewnić klientom brak monotonności w diecie, w ofercie sklepu znajduje się wiele rodzajów maseł:

  • prażone orzechy archaidowe,
  • orzechy archaidowe z dodatkiem soli himalajskiej,
  • pieczone migdały,
  • prażone orzechy laskowe.

Wszystkie smaki wyróżniają się swoim charakterystycznym, naturalnym posmakiem, każdy oferuje zupełnie inne doznania smakowe.

Masło należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Przed spożyciem dokładnie wymieszać.

Maslove

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe