Milzu!


 

Do jednych z najbardziej pożywnych składników śniadaniowych zaliczyć można płatki zbożowe. Stosując je, można błyskawicznie stworzyć lekkie i jednocześnie treściwe posiłki. Klasyczne owsianki wciąż są zjadane na całym świecie. Przyczynia się do tego nie tylko krótki czas wykonania dania, lecz także energia dostarczana na cały poranek.

Różnorodność produktów Milzu pozwala na sporządzenie ciekawych posiłków każdego dnia. W swojej ofercie posiadamy płatki rodzajowe:

  • zbożowe żytnie,
  • żytnio-owsiane,
  • żytnie.

Dodatkowo dostępne są płatki smakowe takie, jak np.: kakaowe, miodowe, z cynamonem. Z myślą o dzieciach wykreowaliśmy również płatki w kształcie gwiazdeczek, kółeczek, z kulkami. Wśród naszych płatków znajdą się też odpowiednie dla osób ceniących żywność bez cukru.

Płatki mogą być podstawą nie tylko śniadań. Zachęcamy do wykorzystywania ich również w posiłkach konsumowanych w środku czy też na koniec dnia. Świetnie sprawdzą się w takich daniach jak np. naleśniki, koktajle. Mogą być również ciekawą alternatywą dla monotonnych przekąsek. Smak własnoręcznie wypieczonych ciasteczek z płatkami żytnimi nie sposób będzie zastąpić żadnymi kupionymi w sklepie.

W ofercie Milzu znajdują się produkty odpowiednie dla osób, którym nie jest obojętne środowisko naturalne. Posiadamy płatki oznaczone certyfikatem BIO. Procesy, które mogą negatywnie wpłynąć na środowisko podczas wytwarzania są maksymalnie ograniczane. Produkty te są wytwarzane w systemie gospodarstw ekologicznych. Świadczy to o bezpieczeństwie oraz wysokiej jakości tych wyrobów.

Milzu

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe