Movenpick


 

Filiżanka aromatycznej kawy na dobry początek dnia, kubek ciepłego napoju pomagającego przetrwać ośmiogodzinny dzień w pracy czy kawa przygotowywana z myślą o spotkaniu ze znajomymi. Dobór odpowiedniego rodzaju napoju kofeinowego to dla niektórych nieustające poszukiwania tego jedynego, idealnego smaku.

Movenpick to firma działająca na terenach Szwajcarii i krajów europejskich. Wyjątkowa jakość produkowanej przez markę kawy jest połączeniem skrupulatnego doboru naturalnych składników, a także unikalnych kompozycji smakowych. Movenpick w swoich działaniach nieustannie inspiruje się oryginalnymi recepturami, które urozmaica innowacjami możliwymi dzięki współczesnemu rozwojowi technologicznemu.

Proponowane przez firmę kawy charakteryzują się unikalnym smakiem i charakterystycznym aromatem, który zaskarbi sobie sympatię nawet najbardziej wymagających smakoszy. Produkty dodatkowo pakowane są w specjalne materiały zapewniające maksymalną szczelność – dzięki temu kawa nie straci swoich naturalnych właściwości i po otwarciu opakowania otuli nasze kuchnie charakterystycznym aromatem palonych ziaren.

Movenpick to marka troszcząca się o każdego klienta. Firma nieustannie analizuje współczesny rynek żywności ze szczególnym uwzględnieniem kawy. Zmieniające się na całym świecie trendy, a także coraz wyższe oczekiwania konsumentów sprawiają, że Movenpick regularnie wprowadza do swojej oferty nowe produkty, a stare stara się udoskonalać. Zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów i pracowników, dla których wędrówki po świecie kawy są prawdziwą pasją, to elementy kształtujące pozytywny wizerunek marki i sprawiające, że coraz więcej osób korzysta z bogatego zasobu produktów Movenpick.

Movenpick

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe