Naturo


 

Wyroby firmy Naturo to ekologiczne produkty, bogate w składniki odżywcze i pozbawione szkodliwych substancji. Idealne rozwiązanie dla miłośników zdrowego trybu życia, fanów ciekawych i smacznych alternatyw żywieniowych, ale i osób, które cierpią na nietolerancje pokarmowe. Na bazie tych produktów możecie przygotować pełnowartościowy posiłek, przekąskę, drugie śniadanie do pracy czy odżywczy koktajl.

Znajdziesz u nas produkty, które są idealne dla wegan i wegetarian – nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Wolne od laktozy, glutenu, konserwantów oraz niemodyfikowane genetycznie, dzięki czemu są idealne dla osób, które cierpią na nietolerancje pokarmowe oraz dbają o zdrowie. Produkty firmy Naturo sprawdzą się również świetnie jako elementy diety sportowców – zarówno amatorów, jak i zawodowców. Skutecznie uzupełnią niezbędne wartości odżywcze, aby cały czas pracować na najwyższych obrotach. Zastosujesz je w każdej diecie jako baza, dodatek lub zamiennik innych produktów. 

Co u nas kupisz? Wśród oferty Naturo w Bee.pl znajdziesz m.in.:

  • Napoje roślinne w proszku (kokosowy, ryżowy, sojowy), które są idealnym dodatkiem do kaw, deserów, płatków czy koktajli. Bogate w witaminy, mikro oraz makroskładniki.
  • Przetwory (białe buraczki tarte) – pozbawione konserwantów, świetny dodatek do wszelkiego rodzaju posiłków. Od wykwintnych obiadów, po tradycyjne posiłki kuchni polskiej.

Zachęcamy również do przejrzenia oferty produktów z innych działów, które są bogate w dodatki i suplementy wspaniale współgrające z ofertą Naturo.

Naturo

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe