Pilaten

Pilaten to stosunkowo nowa, na polskim rynku skoncentrowanym wokół produktów pielęgnacyjnych, marka. Firma pochodzi z Korei, a zaufaniem Polek i Polaków cieszy się od 2016 roku; w 2017 zaś firma Eurus podpisała z Pilaten umowę, dzięki której stała się wyłącznym dystrybutorem produktów azjatyckiej marki.

Filozofia Pilaten skupia się wokół konceptu zwanego EnjoyMan mającego na celu zwrócić uwagę na potrzebę wyciszenia we współczesnym, pełnym konsumpcji i nieustannej rywalizacji, świecie. To właśnie produkty proponowane przez Pilaten przyczyniają się do swoistego wyciszenia, wprowadzając nas do świata naturalnej pielęgnacji skóry pełniącej rolę osobliwego rytuału.

Najbardziej popularną linią produktów są czarne maski oczyszczające peel-off, dzięki którym Pilaten stała się tak cenioną i rozpoznawalną dziś marką. Najpierw podbiły serca blogerek kosmetycznych, które recenzując produkty na popularnych serwisach społecznościowych sprawiły, że ich sprzedaż znacznie wzrosła nie tylko w krajach europejskich, ale także w Ameryce.

Pilaten w swojej ofercie posiada jednak nie tylko maski peel-off, ale także maski z błotem mineralnym, kremy do rąk, płatki pod oczy, maski na usta czy kolagenowe maski na szyję. Wszystkie te produkty są kompozycją naturalnych składników, kwasów tłuszczowych (nasyconych i nienasyconych), witamin i naturalnych fitrów UV. Firma wykorzystuje chińskie receptury łącząc je z rozwiązaniami bardziej zaawansowanymi technologicznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Pilaten znajdujących się w naszym sklepie.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe