Przepisy Babci Agafii

Receptury Babuszki Agafii

Produkowane od 2002 roku kosmetyki naturalne marki Przepisy Babci Agafii należą do najpopularniejszych organicznych kosmetyków w Rosji. Ich skład opiera się na recepturach ludowych opartych o sekrety natury i niezwykłą moc ziół.

Czym wyróżniają się produkty tej marki? Ich receptura oparta jest na wieloletniej tradycji ludowej Rosji, która wykorzystuje najważniejsze wartości naturalnych składników oraz ziół. Przepisy Babci Agafii należą do najbardziej popularnych kosmetyków w Rosji. Zyskują popularność również w innych krajach, także w Polsce, dzięki delikatnej i skutecznej pielęgnacji, która sprawdzi się także w przypadku kobiet posiadających skłonną do podrażnień skórę.

Kosmetyki są pozbawione SLS, parabenów, silikonów, syntetycznych substancji zapachowych, olei mineralnych, szkodliwych produktów petrochemicznych. Zamiast nich wykorzystano naturalne surowce roślinne, pochodzące z ekologicznie czystych terenów Syberii i regionu Bajkału.

Przepisy Babci Agafii to świetna oferta dla kobiet w każdym wieku, które poszukują skutecznego sposobu na naturalną pielęgnację. Dzięki szerokiej ofercie, klientki mogą kompleksowo zadbać o swoje ciało, twarz oraz włosy. To dobra alternatywa dla zwykłych kosmetyków, które często zawierają mnóstwo toksycznych, syntetycznych składników.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe