Sakwa Bag

Plastikowe torby – niepraktyczne, niewygodne, lubią się niespodziewanie rozdzierać i co gorsza – fatalnie wpływają na przyszłość środowiska naturalnego. W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o konsumenckich i ich przykrych konsekwencjach dla otaczającego nas świata. Jednym z takich tematów jest zużycie plastiku.

30% – tylko tyle z wszystkich odpadów powstałych z tworzywa sztucznego może być poddane recyklingowi. W oceanach pływa coraz więcej plastiku, a na plażach coraz częściej zamiast muszelek czy kamieni widzimy śmieci – zużyte sieci rybackie czy jednorazowe produkty, które codziennie wyrzucamy do śmieci. To bardzo negatywnie wpływa na stan środowiska naturalnego i pokazuje przykre konsekwencje codziennych, często nieprzemyślanych wyborów.

Na ratunek przychodzi rodzinna firma Sakwa Bag. W ofercie producenta znajdziemy różnego rodzaju wielorazowe, ekologiczne woreczki w różnych rozmiarach. To znakomita alternatywa dla opakowań stworzonych z tworzyw sztucznych. Woreczki Sakwa Bag znajdziesz w naszym sklepie internetowym w różnych wzorach i kolorach – sprawdzą się jako woreczki na owoce, warzywa czy produkty sypkie.

Woreczki Sakwa Bag to inwestycja na lata i świetny ruch w kierunku zero waste. Woreczki są także bardzo łatwe w czyszczeniu – ich siateczkowa struktura powoduje bowiem, że w środku zostają znikome ilości piasku czy okruchów. Jak dbać o woreczki Sakwa Bag? Po każdych zakupach wystarczy wytrzepać woreczek, a w przypadku powstania plam czy delikatnych zabrudzeń – wystarczy wyprać materiał w wodzie z mydłem. Dla bardziej zapracowanych polecamy jednak opcję z pralką – niska temperatura w postaci 30°C będzie idealna, a woreczki wyschną błyskawicznie.

Wszystkie woreczki dostępne w ofercie Sakwa Bag wykonano z naturalnej i organicznej bawełny, której wysoka jakość została potwierdzona certyfikatem Global Organic Textile Standard. Biobawełna pozyskiwana jest także z ekologicznych, prowadzonych w zrównoważony sposób, upraw. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Sakwa Bag dostępną na naszej stronie i życzymy udanych zakupów!

Sakwa Bag Zestaw średni 3 siatki -13%
w magazynie
Sakwa Bag Zestaw mix 3 siatki -11%
w magazynie
Sakwa Bag Woreczek na pieczywo -33%
wysyłka do 72 godzin
Sakwa Bag Zestaw duży 5 siatek -15%
wysyłka do 72 godzin
Sakwa Bag Eko torba bawełniana z kieszonką -24%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe