Projekt: szef

29,67


Dodaj do listy zakupowej

Wyślemy 29.06.2026
Opis

„Projekt: szef” to romans biurowy od niezawodnej Vi Keeland i idealna książka na wiosnę!

Merrick Crawford jest właścicielem jednego z odnoszących największe sukcesy funduszy hedgingowych na Wall Street. Jako dyrektor generalny Crawford Investments całkowicie poświęca się pracy i tego samego oczekuje od swoich podwładnych. Jednak nie każdy jest w stanie pracować jak robot, więc z powodu dużej rotacji pracowników zarząd podejmuje decyzję, aby zatrudnić na stałe psychoterapeutę, który będzie dbał o zdrowie psychiczne brokerów. Merrick jednak nie wierzy w skuteczność terapii. I już wymyślił sposób, aby postawić na swoim…

Evie jest zaskoczona, kiedy otrzymuje ofertę pracy w Crawford Investments. W końcu jej poprzednie spotkania z potencjalnym szefem były istną katastrofą. Merrick wprost powiedział jej wtedy, co sądzi na temat jej kompetencji jako psychoterapeutki. Wszystko staje się jasne, kiedy na jaw wychodzą prawdziwe intencje mężczyzny – za pomocą podstępnego projektu pragnie udowodnić członkom zarządu, że terapia nie przyniesie pracownikom żadnego pożytku. Evie postanawia przeprowadzić własny projekt: za wszelką cenę udowodni temu bufonowi, że jej nie doceni.

„Projekt: szef” to powieść z motywem second chance, która podczas czytania dostarczy wielu emocji! Pokochacie zarówno gburowatego Merricka, jak i pogodną Evie!

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans

Szczegóły - Projekt: szef

  • Tytuł: Projekt: szef
  • Autor: Vi Keeland
  • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2023
  • Ilość stron: 432
  • Format: 13.5 x 20.5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788383213095
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: The Boss Project
  • Tłumacz: Halska Milena
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788383213095
  • EAN: 9788383213095
  • Wymiary: 13.5 x 20.5 cm

Dane producenta

Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus spółka komandytowa, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, Polska, handlowy@wydawnictwokobiece.pl, tel. 535556515

Recenzje książki Projekt: szef (1)

Ocena 
Paula Z. 2023-04-05 12:46:00
Opinia użytkownika sklepu
Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.

Jeśli kochasz romanse i sięgniesz po książki Vi to jedne jest pewne- przepadniesz. Ja już nawet nie czytam opisów, biorę w ciemno bo wiem, że będę zadowolona. Tak też było w tym przypadku.

„Ale co z tego? Spójrz na niego jak na oddzielny projekt, z którym będziesz musiała sobie poradzić. Projekt „Szef”? Brzmi nieźle, sama przyznaj”.

Genialnie wykreowani bohaterowie, świetna historia, zabawne dialogi, książki nie da się odłożyć, ona czyta się sama. Są zagadki, silne charaktery, chęć udowodnienia swojej racji i kompetencji, biuro, potężne pieniądze, władza, miłość, strata… wszystko tutaj się dzieje!

Nie mam zastrzeżeń, jak dla mnie książka mogłaby mieć dwa razy tyle stron. Jest to bardzo lekka i romantyczna historia, która niesie ze sobą również zagadki i tajemnice. Może i nie ma tutaj nic odkrywczego, ale ja na prawdę bardzo dobrze się przy niej bawiłam. Mimo, że książki autorki mogą być do siebie podobne bo najwidoczniej dobrze czuje się w tych klimatach, ja polecam.

Końcówka oczywiście sprawiła, że miałam ciarki na całym ciele, tak bardzo się bałam czytać bo obawiałam się najgorszego… w ogóle czytając książki autorki człowiek ma wrażenie jakby oglądał dobry film.

Serdecznie polecam!

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy