Prosiaczek Przystojniaczek

ZABAWNA opowieść z MORAŁEM o prosiaczku, który bardzo dbał o swój wygląd wbrew STEREOTYPOM. WPADAJĄCA W UCHO rymowanka oraz PEŁNE HUMORU ilustracje urzekają dzieci i rodziców. Treść PRZYSTĘPNA dla kilkulatka. Porusza BARDZO WAŻNE tematy - dotyczące WARTOŚCI, EMOCJI i RELACJI. Książeczka mówi o tym,...
12,54 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,07 zł

Opis

ZABAWNA opowieść z MORAŁEM o prosiaczku, który bardzo dbał o swój wygląd wbrew STEREOTYPOM. WPADAJĄCA W UCHO rymowanka oraz PEŁNE HUMORU ilustracje urzekają dzieci i rodziców. Treść PRZYSTĘPNA dla kilkulatka. Porusza BARDZO WAŻNE tematy - dotyczące WARTOŚCI, EMOCJI i RELACJI. Książeczka mówi o tym, że nie można OSĄDZAĆ po pozorach. W świat WARTOŚCI wprowadzą dziecko CIEPŁA, wierszowana HISTORYJKA oraz SUGESTYWNE ILUSTRACJE doskonale oddające emocje i przeżycia bohaterów. Publikacja jest odpowiednia zarówno DLA MALUSZKÓW (całokartonowa, zaokrąglone rogi), jak i dla dzieci, które zaczynają SAMODZIELNIE CZYTAĆ (odpowiednio duża, zróżnicowana czcionka). Urozmaicenie całości stanowią różnorodne WYRÓŻNIENIA KLUCZOWYCH POJĘĆ. To idealna pomoc dla RODZICÓW i WYCHOWAWCÓW PRZEDSZKOLI, którzy chcą porozmawiać z dziećmi na WAŻNE TEMATY. Książka - ukazuje ważne wartości - skłania do przemyśleń - rozwija wyobraźnię - kształtuje empatię - wzbogaca słownictwo - wzrusza i bawi ACH, TE ZWIERZAKI! Seria zawiera ZABAWNIE ILUSTROWANE WIERSZYKI z MORAŁEM przedstawiające proste historyjki o pełnych temperamentu ZWIERZAKACH, które mają wiele PRZYGÓD i doświadczają różnych EMOCJI.

Katarzyna Vanevska jest autorem historii "Ach, te zwierzaki! Prosiaczek przystojniaczek".

"Ach, te zwierzaki! Prosiaczek przystojniaczek" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Wybór krótkich bajek to mądry sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to świetna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i kup również kolejne części z cyklu "ACH TE ZWIERZAKI".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 18 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Ach, te zwierzaki! Prosiaczek przystojniaczek" opublikowało Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.