Przedszkolak trenuje łączenie kropek. Życie na wsi

Na wsi jest mnóstwo frajdy Połącz wszystkie kropki i sprawdź, jakie elementy kryją się na obrazku. Ile łat ma krowa Jakie kwiaty rosną na łące Baw się i ćwicz motorykę ręki razem z wiejskimi zwierzątkami W środku znajdziesz też elementy do pokolorowania."Przedszkolak trenuje" to ciekawa seria dla...
9,26 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,23 zł

Opis

Na wsi jest mnóstwo frajdy Połącz wszystkie kropki i sprawdź, jakie elementy kryją się na obrazku. Ile łat ma krowa Jakie kwiaty rosną na łące Baw się i ćwicz motorykę ręki razem z wiejskimi zwierzątkami W środku znajdziesz też elementy do pokolorowania.

"Przedszkolak trenuje" to ciekawa seria dla dzieci chcących wesoło spędzić czas z uroczymi zwierzętami i robotami, a przy tym ćwiczyć motorykę ręki, pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Zeszyty wzbogacone o  kolorowe naklejki. 

Ewelina Protasewicz jest autorem książki "Przedszkolak trenuje łączenie kropek. Życie na wsi".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

To idealna propozycja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Przedszkolak trenuje łączenie kropek. Życie na wsi" wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Maluchy w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - zamów dla niego również kolejne bajki z serii "Przedszkolak trenuje".

Jest to dość krótka książka - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Przedszkolak trenuje łączenie kropek. Życie na wsi" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz też inne pozycje tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.