Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej

Wydawnictwo: Św. Stanisława. Podręcznik nr KR-13-01/10-KR-4/14 do nauczania religii rzymsko-katolickiej w klasie III szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodnym z programem nauczania nr AZ-1-01/10.
15,99 * 18,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,00 zł

Opis

Podręcznik nr AZ-13-01/10-KR-3/15 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie III szkoły podstawowej na terenie całego kraju, zgodny z programem nauczania nr AZ-1-01/10.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej"?
Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Adam Berski są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej został opracowany przez Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jaki numer zgodności MEN ma opisywany podręcznik?
AZ-13-01/10-KR-3/15 - nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Nazywany numerem MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Co ciekawe, termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Skieruj uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Dla którego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest religia.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej"?
Tytuł jest częścią serii Przyjmujemy Pana Jezusa.
Analogicznie do pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł ma 172 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną obrazkami i ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>