Przysmaki Maksa

Kolejna książeczka o Maksie jest pełna smakowitości. Dowiecie się z niej, jakie są ulubione przysmaki hipopotama, przeczytacie o zabawnej przygodzie z prażoną kukurydzą i poznacie mnóstwo pomysłów na owocowe sałatki. Smacznego!
8,09 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,97 zł

Opis

Kolejna książeczka o Maksie jest pełna smakowitości. Dowiecie się z niej, jakie są ulubione przysmaki hipopotama, przeczytacie o zabawnej przygodzie z prażoną kukurydzą i poznacie mnóstwo pomysłów na owocowe sałatki. Smacznego!

Katarzyna Zychla to autor historii "Przysmaki Maksa".

Książeczka pt. "Przysmaki Maksa" została umieszczona w sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 2 do 6 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Oto 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też pozostałe książki z cyklu "ŚWIAT MAKSA".

Jest to krótka produkcja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Przysmaki Maksa" została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.