Psi Patrol. Do biegu, gotowi, start! Ścigajmy się Marshall!

Seria książek Do biegu, gotowi start! to atrakcyjna propozycja dla fanów Psiego Patrolu - do kolejnych części dołączona jest figurka dzielnego pieska w blistrze - odpowiednio: Chase, Marshall, Skye i Rubbble. W książeczkach mnóstwo zadań i misji do wykonania - kreatywna zabawa z ulubionymi...
11,34 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,79 zł

Opis

Seria książek Do biegu, gotowi start! to atrakcyjna propozycja dla fanów Psiego Patrolu - do kolejnych części dołączona jest figurka dzielnego pieska w blistrze - odpowiednio: Chase, Marshall, Skye i Rubbble. W książeczkach mnóstwo zadań i misji do wykonania - kreatywna zabawa z ulubionymi bohaterami gwarantowana. W części 2. figurka Marshalla!

Książeczka "Psi Patrol. Do biegu, gotowi, start! Ścigajmy się Marshall!" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Książeczka pt. "Psi Patrol. Do biegu, gotowi, start! Ścigajmy się Marshall!" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po lekturze całości książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - zamów dla niego też następne bajki z cyklu "Psi Patrol".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Psi Patrol. Do biegu, gotowi, start! Ścigajmy się Marshall!" wydało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.