PUS Rusz głową 2 Gry i zabawy logiczne

Zabawy i ćwiczenia logiczne zawarte w książeczce Rusz głową 2 wspierają rozwój podstawowych i szczególnie przydatnych w okresie szkolnym sprawności intelektualnych dziecka, takich jak:spostrzeganie,koncentracja uwagi,zapamiętywanie,analiza i synteza wzrokowa.Kolorowe ilustracje, atrakcyjne i...
20,33 * 21,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,28 zł

Opis

Zabawy i ćwiczenia logiczne zawarte w książeczce Rusz głową 2 wspierają rozwój podstawowych i szczególnie przydatnych w okresie szkolnym sprawności intelektualnych dziecka, takich jak:
spostrzeganie,
koncentracja uwagi,
zapamiętywanie,
analiza i synteza wzrokowa.
Kolorowe ilustracje, atrakcyjne i różnorodne ćwiczenia dają dziecku prawdziwą przyjemność przy ich rozwiązywaniu, a także pobudzają jego twórczą wyobraźnię.

Aby w pełni korzystać z książki niezbędy jest zestaw kontrolny PUS, który należy zakupić osobno.

Bogusław Świdnicki jest autorem tytułu "PUS Rusz głową 2 Gry i zabawy logiczne".

Znasz malucha, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki wyjaśniające otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twojej pomocy właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania pytań.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - zamów też pozostałe książki z serii "PUS".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja PUS Rusz głową 2 Gry i zabawy logiczne została wydana przez Wydawnictwo EPIDEIXIS. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.