Rabbit&Friends Lampka Miś mały biały

Silikonowy miś ze zmieniającym się światłem. Bardzo miły w dotyku. Jeśli ktoś go ściśnie, zmienia kształt i po paru minutach wraca do pierwotnego kształtu. Możliwość włączania i wyłączania poprzez klepnięcie. Po włączeniu lampki i klepnięciu kolory zaczną się zmieniać. Ponowne klepnięcie spowoduje...

34.95 zł

-22%

45.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Rabbit&Friends – mały biały miś to lampka dla dziecka wykonana z przyjemnego w dotyku silikonu o rozkosznym kształcie sympatycznego niedźwiadka. To wspaniały pomysł na podarunek zarówno dla noworodka, jak i nieco starszego malca, który bez wątpienia urozmaici wystrój pokoju naszego dziecka. Lampkę cenią sobie w szczególności rodzice, których dzieci boją się zasnąć w ciemności lub nie przepadają za wieczornymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

Lampka po włączeniu poprzez delikatne klepnięcie zacznie świecić zmieniającym kolor, przyjemnym, ciepłym światłem. Wyboru koloru dokonujemy poprzez powtórne klepnięcie. Dodatkową atrakcję dla dziecka stanowi to, że lampka mały biały miś zmienia kształt, gdy zostanie ściśnięta. Po rozluźnieniu uścisku niedźwiadek wróci do swojego wyjściowego kształtu. Wyłączenie lampki poprzez jej poklepywanie powoduje przejście do stanu spoczynku. W przypadku braku używania lampki przez dłuższy czas, należy ją wyłączyć poprzez główny przełącznik.

W przypadku zabrudzenia lampkę można wyczyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki. Należy jednak omijać spód.

Wymiary lampki to 8,8 x 8,8 x 10,3 cm. Lampka mały biały miś jest zasilana przez baterie (3 x AAA), które nie są dołączone do zestawu. Urządzenie świeci od około 12 do 15 godzin.

Prezentowany produkt nie jest zabawką. Dzieci w wieku poniżej 6 lat powinny korzystać z lampki mały biały miś wyłącznie pod nadzorem rodziców lub opiekunów. Przed rozpoczęciem użytkowania zalecamy zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do zestawu. Silikon, z którego wykonana jest lampka mały biały miś jest w pełni bezpieczny dla dziecka i certyfikowany.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikaty: Lampka została wyprodukowana zgodnie z dyrektywą RoHS.Pozostałe informacje: Produkt posiada oznakowanie CE.

Dane producenta/dystrybutora

REGNUM s.c., ul. Boruty 2a, 03-769 Warszawa, NIP: 5262461839

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rabbit&Friends Lampka Miś mały biały

  • Producent: Rabbit&Friends
  • Kod producenta: 52-0006
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222123256
  • EAN: 5907222123256
  • Wymiary: 8,8x8,8x10,3 cm