Rakieta startuje! Akademia Mądrego Dziecka. Zabawy z dźwiękiem

Akademia Mądrego Dziecka to znana i lubiana seria dla najmłodszych. Nowością wydawniczą są książeczki dźwiękowe "Zabawy z dźwiękiem", do których należy tytuł "Rakieta startuje"! Książeczka opowiada o grupie astronautów, która wybiera się w kosmos. Na pierwszej stronie widzimy jak z w centrum...
29,21 * 42,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,26 zł

Opis

Akademia Mądrego Dziecka to znana i lubiana seria dla najmłodszych. Nowością wydawniczą są książeczki dźwiękowe "Zabawy z dźwiękiem", do których należy tytuł "Rakieta startuje"!

Książeczka opowiada o grupie astronautów, która wybiera się w kosmos. Na pierwszej stronie widzimy jak z w centrum kontroli lotów trwa odliczanie przed startem rakiety. Następnie obserwujemy jak astronauci przelatują pomiędzy planetami w kierunku księżyca. Mijają spadające gwiazdy, a nawet statek z ufoludkami! Czy uda im się dolecieć na księżyc? Koniecznie sprawdź kolejne strony!

Pamiętaj o naciskaniu kolorowych guziczków na każdej stronie. Dzięki nim usłyszysz odpowiedni dźwięk dedykowany każdej stronie. Naciskając guziczki nasz młody czytelnik ćwiczy paluszki oraz aparat mowy naśladując usłyszany dźwięk. Dodatkowo ćwiczy skupienie słuchając krótkiego opowiadania. Nasi czytelnicy polecają też inne tytuły w serii: Cisza!, Przyjęcie u piratów! oraz Leniwcu, pospiesz się!

Szczegóły - Rakieta startuje! Akademia Mądrego Dziecka. Zabawy z dźwiękiem

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>