Red&Blue with audio CD/CD-ROM. Little Books. Level 1

Dwie ciekawe świata kredki wyruszają w drogę...Książeczka dla małych dzieci w wieku (2-3 lata), rozwija umiejętność słuchania i rozumienia w języku angielskim. Uczy słówek na dany temat, dostosowana do nauki z rodzicami – wspólna zabawa. Zawiera e-book w dwóch wersjach językowych: brytyjskiej i...
27,47 * 31,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,14 zł

Opis

Dwie ciekawe świata kredki wyruszają w drogę...Książeczka dla małych dzieci w wieku (2-3 lata), rozwija umiejętność słuchania i rozumienia w języku angielskim. Uczy słówek na dany temat, dostosowana do nauki z rodzicami – wspólna zabawa.

Zawiera e-book w dwóch wersjach językowych: brytyjskiej i amerykańskiej.Treść książeczki w e-booku jest przedstawiona interaktywnie formie obrazkowej i dźwiękowej (audio CD/CD-Rom).

Dodatkowa tematyczna piosenka do wspólnego uczenia się i śpiewania po angielsku.

Idealna do codziennej zabawy w języku angielskim z Twoim dzieckiem.

Wiek dzieci 2-3 lata.

Autorem książeczki "Red&Blue + CD MM PUBLICATIONS" jest H.Q.Mitchell, Marileni Malkogianni.

Jeśli pragniesz, by Twój maluch od najmłodszych lat rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Red&Blue + CD MM PUBLICATIONS". Publikacja w łatwy i przyjazny sposób zwiększa zasób obcych słów. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

 

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 19 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Red&Blue + CD MM PUBLICATIONS" została udostępniona przez Wydawnictwo MM PUBLICATIONS. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Red&Blue with audio CD/CD-ROM. Little Books. Level 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>