Ringo. Z archiwum Jerzego Wróblewskiego. Tom 9

  • Jerzy Wróblewski
  • Ongrys
  • 9788361596820
  • 1 dzień + czas dostawy
Tytułowy Ringo to doświadczony kowboj i strzelec, który przewodzi wyprawie poszukiwaczy złota. Jednak od samego początku pech ich nie opuszcza. Zostają napadnięci przez Indian, psują się wozy i w końcu narasta konflikt wewnątrz grupy. Towarzysze zwracają się przeciwko Ringo i próbują go powiesić na...

21.66

-13%

24.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Tytułowy Ringo to doświadczony kowboj i strzelec, który przewodzi wyprawie poszukiwaczy złota. Jednak od samego początku pech ich nie opuszcza. Zostają napadnięci przez Indian, psują się wozy i w końcu narasta konflikt wewnątrz grupy. Towarzysze zwracają się przeciwko Ringo i próbują go powiesić na drzewie. Wówczas z odsieczą przychodzi niespodziewany sojusznik...
"Ringo" to klasyczny western, wzorowany na najlepszych filmowych dziełach. Co ciekawe można się w nim doszukać także sporego podobieństwa do późniejszego komiksu Wróblewskiego pt. "Przyjaciele Roda Taylora" - główni bohaterowie wyglądają niemal jak bracia.
Pierwotnie komiks był drukowany w postaci pasków na łamach Dziennika Wieczornego w 1970 roku. Na potrzeby tego wydania zbiorczego zrekonstruowano drobiazgowo ilustracje, a także przerobiono teksty na wersję z dymkami.
Poza komiksem "Ringo" w tym albumie znalazły się także jego zapowiedzi i reklamy, a także ilustracje Jerzego Wróblewskiego przedstawiające bohaterów serialu "Bonanza".

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ringo. Z archiwum Jerzego Wróblewskiego. Tom 9

Inni Klienci kupili również