Rozbawione dzieciaki. Scenariusze zajęć...

ROZBAWIONE DZIECIAKI - Scenariusze zajęć dla dzieci 5- i 6-letnichTo propozycja kreatywnego prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku 5-6 lat. Zawarte w tej książce zabawy i ćwiczenia uczą, bawią, wszechstronnie rozwijają, pomagają przełamywać trudności (np. nieśmiałość), wyzwalają aktywność i ekspresję...
11,00 * 12,54 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,97 zł

Opis

ROZBAWIONE DZIECIAKI - Scenariusze zajęć dla dzieci 5- i 6-letnich
To propozycja kreatywnego prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku 5-6 lat. Zawarte w tej książce zabawy i ćwiczenia uczą, bawią, wszechstronnie rozwijają, pomagają przełamywać trudności (np. nieśmiałość), wyzwalają aktywność i ekspresję twórczą. Książka składa się z 25 scenariuszy o tematyce atrakcyjnej i ważnej dla dzieci. Z publikacji mogą korzystać nauczyciele przedszkolni, a także pedagodzy edukacji wczesnoszkolnej pracujący z 6-latkami.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Rozbawione dzieciaki. Scenariusze zajęć..."?
Autorem książki jest Marta Ratajczak.
Jest autorem paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności intensywnego zaangażowania w proces katalogowania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Ile stron zawiera ta pozycja?
68 jest liczbą stron Rozbawione dzieciaki. Scenariusze zajęć.... Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka.


Kiedy wydano "Rozbawione dzieciaki. Scenariusze zajęć..."?
Ta pozycja została opublikowana w 2014. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Rozbawione dzieciaki. Scenariusze zajęć...

 • Tytuł: Rozbawione dzieciaki
 • Autor: Marta Ratajczak
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Rok wydania: 2014
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 68
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 65275203095KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Scenariusze zajęć dla dzieci 5- i 6-letnich
 • ISBN: 9788371347047

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>