Rozkosz
- W.A.B.
-
9788383194950
Na pytanie jak kochać się w świecie świadomej zgody i po me too Caro Bukowski odpowiada: zmysłowo, z fantazją i ogromną uważnością na drugą osobę, na bycie tu i teraz.
Zbiór opowiadań erotycznych Rozkosz powstał, by pomóc kobietom poczuć się bardziej w swoim ciele i przeżywaniu świata, rozbudzić wyobraźnię i czucie, pozwolić sobie na więcej i nie oceniać swoich pragnień. To także podręcznik dla mężczyzn, którzy są ciekawi kobiecej seksualności. A tytułowa rozkosz nie dotyczy jedynie doznań – to również rozkosz samego tekstu, przyjemność ze słów i opisów, prawdziwie literacki ASMR.
Od autora
Napisałam ten tomik opowiadań dlatego, że mnie samej brakuje książek, które sprawiłyby, że chciałabym włożyć rękę pod kołdrę lub spódnicę. W tych krótkich erotycznych migawkach oddałam głos kobiecej anatomii, kobiecemu przeżywaniu i przyjemności. A właściwie rozkoszy, bo ona rządzi się jeszcze innymi niż przyjemność zasadami, a właściwie ich brakiem. Puszczeniem. Czego i wam życzę.
CARO BUKOWSKI
Szczegóły - Rozkosz
- Tytuł: Rozkosz
- Autor: Caro Bukowski
- Wydawnictwo W.A.B.
- Oprawa: Twarda
- Rok wydania: 2024
- Ilość stron: 208
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788383194950
- Język: polski
- Podtytuł: Książka do czytania jedną ręką
- ISBN: 9788383194950
- EAN: 9788383194950
- Wymiary: 13x20 cm
- Powiązane tematy: Promocje Bee