Samolot

Piękna bajeczka o Radku i jego marzeniu by zostać pilotem.
8,86 * 11,06 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,55 zł

Opis

Piękna bajeczka o Radku i jego marzeniu by zostać pilotem.

Historyjka "Samolot" to opracowanie zbiorowe, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Książka pt. "Samolot" została umieszczona w kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Kolekcja krótkich opowieści to mądry pomysł, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość to 8 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Samolot została wydana przez Wydawnictwo Jafi. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.