Sassy Świecący kołowrotek, zabawka sensoryczna, tęczowy, 6 m+

Niezwykły kołowrotek, kiedy jest poruszany przez malucha, odwdzięcza się kolorowymi światełkami, podczas gdy koraliki kaskadowo wędrują po obręczy wewnątrz zabawki. Miękkie, kolorowe zewnętrzne wypustki tworzą efekt tęczy. Ta zabawka 2w1, idealna zarówno do zabawy na podłodze, jak i na stoliku czy...
79,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,00 zł

Opis

Niezwykły kołowrotek, kiedy jest poruszany przez malucha, odwdzięcza się kolorowymi światełkami, podczas gdy koraliki kaskadowo wędrują po obręczy wewnątrz zabawki. Miękkie, kolorowe zewnętrzne wypustki tworzą efekt tęczy. Ta zabawka 2w1, idealna zarówno do zabawy na podłodze, jak i na stoliku czy tacce, bezpiecznie mocowana za pomocą przyssawki.

Parametry techniczne:

  • Wiek: 6 m+
  • Przybliżone wymiary: 8 x 13 x 20 cm (długość x szerokość x wysokość)
  • Waga: 180 g
  • Materiał: elastomer termoplastyczny, styren butadienowo-akrylonitrylowy (nieprzezroczysty i przezroczysty), polipropylen, polichlorek winylu, stal nierdzewna (śruby)

Sassy to amerykański producent zabawek doskonalących umiejętności maluchów, stymulujących ich zmysły i pobudzających ciekawość. Marka od ponad 25 lat współpracuje z najlepszymi projektantami oraz ekspertami w dziedzinie rozwoju dzieci. Misją Sassy jest tworzyć akcesoria atrakcyjne dla najmłodszych, które jednocześnie zachęcają do nauki. Cechami charakterystycznymi marki są kontrastowe wzory, odważne kolory i unikalne materiały.

Ostrzeżenia (!)

Przed podaniem dziecku usunąć opakowania i elementy mocujące. Zużyte baterie należy natychmiast zutylizować. Nowe i zużyte baterie należy przechowywać z dala od dzieci. Jeśli uważasz, że baterie mogły zostać połknięte lub umieszczone w jakiejkolwiek części ciała, natychmiast zasięgnij porady lekarza.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Przed pierwszym użyciem dokładnie wyczyścić. Przetrzeć miękką, wilgotną szmatką. Nie zanurzać w wodzie. Wysuszyć na powietrzu.

Szczegóły - Sassy Świecący kołowrotek, zabawka sensoryczna, tęczowy, 6 m+

  • Producent: Sassy
  • Kod producenta: 80901R1JFEEP
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 037977809015
  • EAN: 037977809015

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>