Sattva Natural Herbal Dye for Hair naturalna ziołowa farba do włosów Dark Brown 150 g

Opakowanie zawiera kompozycję ajurwedyjskich ziół. Henna nadaje włosom odcień ciemnego czekoladowego brązu o chłodnej tonacji. Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży. Dodatkowo opakowanie zawiera: Dwie pary rękawiczek, dwa plastikowe czepki oraz pędzelek gotowe do użytku. Przed użyciem...
35,16 * 41,60 zł
Cena za kg : 234.4zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,09 zł

Opis

Henna do włosów Sattva Ciemny Brąz to unikalna mieszanka ziół, która działa jak naturalna farba. Przeznaczona jest do włosów o odcieniu ciemnego brązu.

Henna Sattva do włosów Ciemny Brąz nie jest przeznaczona do włosów jasnych. Do włosów siwych, blond czy jasnych brązów przeznaczone są inne mieszanki z tej serii.

Składnikami aktywnymi mieszanki Sattva są naturalne zioła. Produkt, w przeciwieństwie do standardowych farb do włosów, nie zawiera toksycznego amoniaku czy wody utlenionej, które przesuszają i osłabiają strukturę włosa, drażnią skórę oraz oczy. Naturalna henna to świetna alternatywa dla farb, która oprócz koloryzacji wpływa również na odżywienie włosów. Może być bezpiecznie stosowana przez kobiety w ciąży.

Sattva to marka, która czerpie inspirację z ajurwedy - prastarej indyjskiej medycyny. Ajurwedyjskie receptury wykorzystywane w produktach Sattva oparte są na produktach roślinnych z czystych, certyfikowanych upraw.

Szczegóły - Sattva Natural Herbal Dye for Hair naturalna ziołowa farba do włosów Dark Brown 150 g

  • Producent: Sattva
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903794180819
  • EAN: 5903794180819
  • Wymiary: 16 x 8 x 8 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Umyj włosy szamponem (bez silikonów). Wymieszaj potrzebną ilość proszku z letnią wodą o temperaturze około 50 ° C, aby utworzyć gładką pastę. Pozostaw hennę na 30 minut. Załóż rękawiczki ochronne, aby chronić ręce przed zabarwieniem. Podziel włosy na cztery sekcje, nakładaj dokładnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, aby zachować odpowiednią temperaturę. Pozostaw na włosach przez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Kolor ciemnieje przez 48 godzin, zatem ostateczny kolor użycia henny uzyskasz po upływie 48 godzin od jej nałożenia. Do tego czasu nie myj włosów szamponem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>