Sattva


Sattva jest indyjską marką, tworzącą głównie kosmetyki naturalne przeznaczone do pielęgnacji włosów i ciała. Najczęściej wybierane są wcierki do skóry głowy oraz produkty do naturalnej koloryzacji włosów. Firma cieszy się na rynku renomą dzięki doskonałej jakości i skuteczności swoich produktów. Jest chętnie wybierana przez konsumentów oraz konsumentki z całego świata, ostatnio coraz częściej także z Polski.

Dzięki fali coraz popularniejszego trendu świadomej pielęgnacji włosów coraz częściej poszukiwanymi produktami są naturalne zioła koloryzujące. W naszej ofercie znajdziesz różne mieszanki, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzony kolor bez ryzyka zniszczeń. Są to między innymi takie produkty jak:

- Sattva Ayuwerda ciemny brąz,
- Sattva Ayuwerda czarna,
- Sattva Ayuwerda głęboki brąz,
- Sattva Ayuwerda czerwona,
- Sattva Ayuwerda karmelowy blond.

Mieszanki koloryzujące i hennę Sattva powinno się stosować zgodnie z instrukcją załączoną do opakowania. Należy też zwrócić uwagę na swój naturalny kolor, ponieważ to od niego też zależy efekt koloryzacji. Dłuższe stosowanie daje wspaniałe efekty i włosy stają się grubsze oraz zdrowsze, co widać gołym okiem!

Z kolei, jeśli marzysz, by Twoje włosy zaczęły szybciej rosnąć, doskonałym wyborem będzie wcierka Sattva. Jest ona dostępna w różnych wersjach z wykorzystaniem różnych składników. Regularne i dokładne wcieranie wcierki w skórę głowy sprawia, że włosy rosną szybciej i wyglądają zdrowiej, co jest niezwykle istotne dla każdego, kto dba o stan i wygląd swoich włosów i skalpu!

Marka Sattva nieustannie poszerza swoją ofertę tak, by spełniać wysokie wymagania zwolenników i zwolenniczek naturalnych kosmetyków. W sklepie Bee.pl znajdziesz również inne produkty, takie jak:

- mydła naturalne w kostce o różnych zapachach,
- kadzidełka o pięknych indyjskich zapachach,
- grzebienie z naturalnego drewna,
- szampony do włosów,
- odżywki,
- kremy.

Zachęcamy do zapoznania się z resztą asortymentu marki Sattva w sklepie. Nasza oferta wciąż się poszerza i z pewnością każdy fan naturalnych kosmetyków znajdzie w tej kategorii coś dla siebie. Życzymy udanych zakupów!
 

Logo Sattva

-9%
w magazynie
-14% NOWOŚĆ
w magazynie
-27%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe