Scenariusze przedstawień dla dzieci

Dziewięć inspirujących scenariuszy przedstawień, dzięki którym dzieci odkryją magię teatru.Zupełnie nowa wersja przygód Kopciuszka, zaskakująca historia kowbojów, którzy wyruszają na poszukiwania Boga, czy nietypowe jasełka w formie teleturnieju – to tylko niektóre z dziewięciu propozycji...
19,69 * 32,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,52 zł

Opis


Dziewięć inspirujących scenariuszy przedstawień, dzięki którym dzieci odkryją magię teatru.

Zupełnie nowa wersja przygód Kopciuszka, zaskakująca historia kowbojów, którzy wyruszają na poszukiwania Boga, czy nietypowe jasełka w formie teleturnieju – to tylko niektóre z dziewięciu propozycji przedstawień, które spodobają się rodzicom, nauczycielom i... oczywiście dzieciom! Pełne humoru, nowatorskie i uwspółcześnione teksty dostarczą wielu inspiracji i sprawią, że pierwsze próby aktorsko-teatralne staną się niezapomnianą przygodą, a nie nudnym obowiązkiem.To wartościowa pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, którzy nie lubią sztampowych rozwiązań i szukają czegoś nowego!

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Scenariusze przedstawień dla dzieci"?
Za treść podręcznika odpowiada Monika Krupa.
Jest autorem niewielu podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
194 to długość książki "Scenariusze przedstawień dla dzieci".
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną grafikami. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W którym roku został wydany podręcznik?
Rok wydania podręcznika Scenariusze przedstawień dla dzieci to 2018. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Scenariusze przedstawień dla dzieci

 • Autor: Monika Krupa
 • Wydawnictwo Novae Res
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 194
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381471145
 • Język: polski
 • ISBN: 9788381471145
 • EAN: 9788381471145
 • Wymiary: 22.1x11.3x1.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>