Ścieżka smoków, karty

Smoki to istoty silne, twórcze i szlachetne z ogromnymi pokładami współczucia i niejednokrotnie cierpkim poczuciem humoru. Te wyjątkowe karty pośredniczą w przekazywaniu energii i wiedzy trzydziestu trzech silnych smoczych przewodników. Smoki wzywają nas, abyśmy się stali najlepszą wersją siebie,...
111,84 * 119,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 95,90 zł

Opis

Smoki to istoty silne, twórcze i szlachetne z ogromnymi pokładami współczucia i niejednokrotnie cierpkim poczuciem humoru. Te wyjątkowe karty pośredniczą w przekazywaniu energii i wiedzy trzydziestu trzech silnych smoczych przewodników.

Smoki wzywają nas, abyśmy się stali najlepszą wersją siebie, wyzbyli się lęku i bólu, przyjęli sami siebie, dbali o siebie i otworzyli się na duchowe przebudzenie. W tej talii poznasz cztery smocze klany: Kroczący po Ziemi, Galaktyczne Smoki, Wielcy Smoczy Mistrzowie i Smoki Stróże. Podczas pracy ze Smokami zobaczysz, jak wszechświat przesyła odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Słuchaj ich i postępuj zgodnie z nimi.

UWAGA! Karta "VIII Duch" ma opis "VII Duch".

Talia zawiera 33 karty o wymiarach 8.8 x 12.6 cm. Do kart dołączona jest 142-stronicowa książeczka w miękkiej okładce z opisem talii, o wymiarach 9 x 12.7 x 0.9 cm. Napisy na kartach oraz dołączona do nich książeczka są w jezyku polskim.

Szczegóły - Ścieżka smoków, karty

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>