Seria futrzana. Wiewióreczka Zuzia

Tu przygoda dopiero się zaczyna. Wartościowa lektura z Waszej ulubionej serii - polecamy! Napisana łatwo wpadającym w ucho wierszem, prosta w formie pozwoli z łatwością odczytać sens jej przesłania nawet najmłodszym czytelnikom. Bardzo ciekawe ilustracje na dużym formacie A4 cieszą się dużą...
10,43 * 10,62 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,66 zł

Opis

Tu przygoda dopiero się zaczyna. Wartościowa lektura z Waszej ulubionej serii - polecamy! Napisana łatwo wpadającym w ucho wierszem, prosta w formie pozwoli z łatwością odczytać sens jej przesłania nawet najmłodszym czytelnikom. Bardzo ciekawe ilustracje na dużym formacie A4 cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych.

Autorem książeczki "Seria futrzana. Wiewióreczka Zuzia" jest Dorota Kozioł.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Seria futrzana. Wiewióreczka Zuzia". Wybór krótkich historii to doskonały sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź także kolejne bajki z serii "Seria futrzana".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość: 20 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Seria futrzana. Wiewióreczka Zuzia" opublikowało Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to zobacz także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.