Seria królestwo zwierząt Alligator

  • Engino
  • 5291664003130
  • 3 dni
1 model Aligator do zbudowania! Nazwa aligatora pochodzi od hiszpańskiego słowa ""jaszczurka"" (""lagarto"") i należy do rodziny gadów, takich jak krokodyl. Aligaory są jednym z niewielu gatunków, które żyły w wieku dinozaurów i nadal chodzą po ziemi! Kluczowe cechy: - Łącznenie zatrzaskowe w...

23.89 zł

Dodaj do schowka

Opis

1 model Aligator do zbudowania! Nazwa aligatora pochodzi od hiszpańskiego słowa ""jaszczurka"" (""lagarto"") i należy do rodziny gadów, takich jak krokodyl. Aligaory są jednym z niewielu gatunków, które żyły w wieku dinozaurów i nadal chodzą po ziemi!
Kluczowe cechy:
- Łącznenie zatrzaskowe w dowolnym kierunku i pod dowolnym kątem.
- Narzędzie do łatwego demontażu.
- Łatwe instrukcje budowlane.
- Wszystkie części są nietoksyczne i trwałe. W żywych zielonych kolorach.
- Seria Stem Heroes wprowadza dzieci w świat dyscyplin STEM (Nauka - Technologia - Inżynieria i Matematyka) poprzez całkowicie nowe i zabawne podejście! Chłopcy i dziewczynki mogą konstruować ekscytujące modele, ucząc się ciekawych faktów dotyczących każdego tematu, prrzedstwione w załączonej ulotce oraz bezpłatnej aplikacji. Modele pochodzą z różnych tematów naukowych, takich jak lotnictwo, ekploracja kosmosu, królestwo zwierząt i pojazdy Speester. Każdy moty składa się z trzech zestawów startowych, które można łączyć w celu utworzenia większego modelu. Można je łączyć jeszcze dalej, aby stwozyć niesamowite mega-kompilacje.
- Wszystkie modele można złożyć, pobierając bezpłatne instrukcje internetowe dostępne na stronie internetowej Engino.
Wszystkie modele dą dostępne jako interkatywne instrukcje 3D wyświetlane na komputerze lub smartfonie i tablecie za pośrednictwem aplikacji Engino 3D Viewer (kidCAD), do pobrania za darmo w system operracyjnych Android, Apple (iOs) i Windows Mobile.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Seria królestwo zwierząt Alligator

  • Producent: Engino
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5291664003130
  • EAN: 5291664003130