Seria Angry Birds

Jeśli szukasz prezentu dla swojego dziecka, bądź sposobu na ciekawie spędzony czas, a do tej pory nie miałeś styczności z " Angry Birds", to właśnie nastała pora, by nadrobić zaległości.

"Angry Birds" jest fenomenem ostatnich lat. Seria gier doczekała się wielu odsłon, zarówno w formie wirtualnej, jak i gier planszowych. Dowodem na popularność tej serii jest niedawno wyświetlana w kinach animacja opowiadająca o przygodach "wściekłych ptaków" oraz mnogość dostępnych gadżetów z motywem "Angry Birds".

Fabuła gier z serii toczy się wokół planety zamieszkałej przez ptaki. Prowadzą one normalne, spokojne życie aż do momentu, gdy pewnego dnia wszystko się zmienia. Ich planeta zostaje zaatakowana przez wrogie świnki. Celem staje się pokonanie najeźdźców.

W formie wirtualnej rozgrywka polega na zestrzeleniu świń z różnej formy podestów, przy pomocy elementów całego otoczenia. Im większy zrobimy bałagan, tym więcej zabierzemy punktów. Za amunicję posłużą nam wspomniane wcześniej ptaki, które w zależności od postaci mają różne umiejętności: od wybuchów po przyspieszenia. Za wyrzutnię posłuży nam proca. Chociaż z pozoru brzmi to dziwnie sama rozgrywka jest wciągająca i dostarcza mnóstwo radości.

W formie planszowej reguła się nie zmienia, za to ciekawym urozmaiceniem jest możliwość samodzielnego tworzenia plansz. Gra gwarantuje długie godziny przedniej zabawy w rodzinnym gronie. Jeśli nie macie pomysłu jak spędzić wieczór, jedziecie na urlop i nie wiecie co robić, jeśli pogoda nie dopisze, Angry Birds są remedium na wasze zmartwienia. Spróbujcie, a staniecie się fanami tej gry.

W całej serii znaleźć można m.in.:
-zestawy szkolne - plecaki, piórniki, teczki, kredki i inne,
-gry planszowe, zabawki i puzzle,
-książki, komiksy i zeszyty z łamigłówkami,
-gry komputerowe.
Wyjątkowe torty Angry Birds -56%
11,08 zł 24,90 zł
Wyjątkowe torty Angry Birds
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe