Seria Encyklopedia Zdrowia

Zdrowie jest czymś najcenniejszym, więc trzeba o nie odpowiednio dbać, by żyć długo. Seria Encyklopedia Zdrowia pomoże nam w tym.

Znajduje się tutaj wiele pozycji na temat zdrowia i zdrowego trybu życia. Jest to seria poradników, które w przystępny sposób podpowiedzą nam, jak się odżywiać, jak dbać o wzrok, jak ćwiczyć pamięć oraz odpowiedzą na najważniejsze pytania z wielu innych dziedzin związanych ze zdrowiem.

Propozycje z tej serii są napisane prostym językiem, są bogato ilustrowane, zawierają moc przydatnych informacji, porad, podpowiedzi. Przedstawiają przyczyny i skutki różnych schorzeń, ale także traktują o profilaktyce czy diagnostyce. W poradnikach tych opisane są choroby, ćwiczenia, które pomogą nam je zwalczyć, a także wyjaśnienia na temat czynników ryzyka, objawów, zaleceń przy konkretnym stanie chorobowym.

Aby móc się cieszyć pełnią życia, niezwykle istotne jest poznanie przyczyn schorzeń i odpowiednie leczenie. Jakość życia zależy od stanu zdrowia - trzeba więc zdobyć niezbędną wiedzę, a seria Encyklopedia Zdrowia na pewno nam to ułatwi.

Tylko teraz poradniki w tej serii w bardzo okazyjnych cenach.

Owoce egzotyczne -2%
3,84 zł 3,90 zł
Owoce egzotyczne
wysyłka w 48 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe