Seria Kroniki Archeo - Agnieszka Stelmaszyk

Wiele osób marzy lub marzyło o tym, by choć na jeden dzień wcielić się w rolę detektywa. Brzmi, jak świetna przygoda? Dzięki serii "Kroniki Archeo" możemy przenieść się w świat tajemnic i sekretów bez konieczności opuszczania domowego zacisza.

Seria "Kroniki Archeo" to opowieści, które zdecydowanie przypadną do gustu młodzieży. Znajdziemy tu tytuły, takie jak "Zaginiony klucz do Asgardu", "Zagadka Diamentowej Doliny", "Przepowiednia Synów Słońca", "Klątwa Złotego Smoka", "Sekret wielkiego mistrza" i inne. Książki dają nam szansę przeżycia przygody życia i możliwość wcielenia się w rolę sprytnego detektywa.

Seria pisana przez Agnieszkę Stelmaszyk wprowadza w magiczny świat i pozwala razem z bohaterami odkrywać skarby oraz głęboko skrywane tajemnice, ale i poznać mroczną klątwę. To wszystko muszą przezwyciężyć główni bohaterowie, na których od samego początku czyhają przeszkody, pułapki i wyzwania, z którymi muszą sobie poradzić. Ta tajemnicza seria trzyma młodych czytelników w napięciu już od pierwszej strony. Każdy tytuł niesie ze sobą zapowiedź przygody, o jakiej marzą młodzi ludzie.

Każda książka serii "Kroniki Archeo" jest ciekawa, bajeczna, kolorowa, a gdy do tego można jeszcze oczami wyobraźni odwiedzić rozmaite zakątki świata, pozostaje zrobić kolejny krok, sięgając po kolejną część przygód.

Kroniki Archeo. Skarb Atlantów -17%
wysyłka w 48 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe