Seria Lokomotywa


“Lokomotywa” to seria oferująca podręczniki, zeszyty i ćwiczenia. Razem z lokomotywą poznawanie świata może być ciekawsze! Sprawdź koniecznie, co może zainteresować Twoją pociechę.

"Lokomotywa" proponuje podręczniki do nauki wczesnoszkolnej. Wśród nich znajdują się materiały przeznaczone do nauki matematyki czy pisania i czytania. Ćwiczenia dla uczniów z serii "Lokomotywa" spełniają wymogi znowelizowanej ustawy oświatowej. Wspaniałym dodatkiem do książek z tej serii są atrakcyjne dla dzieci wycinanki i naklejki.

Zeszyty ćwiczeń "Czytam z lokomotywą" to doskonała pomoc dla najmłodszych dzieci, które zaczynają naukę alfabetu. Pozycja ta ma odpowiednio przygotować pociechy do właściwej nauki czytania. Dodatkowym uatrakcyjnieniem zeszytów są naklejki i wycinanki. Pomoce edukacyjne tego rodzaju bawią i uczą.

Seria "Trenuję umysł z Lokomotywą" dla 6-latków pomaga w nauce matematyki i logicznego myślenia. Książki doskonale rozwijają wyobraźnię geometryczną oraz spostrzegawczość u maluchów. Pomoce edukacyjne z tej serii nadają się również dla młodszych dzieci, wykazujących chęci do nauki.

Czytam z Lokomotywą. Część 3 -3%
wysyłka w 24 godziny
Czytam z Lokomotywą. Część 4 -3%
wysyłka w 24 godziny
Lokomotywa. Klasa 2. Wiersze i opowiadania -3%
wysyłka w 24 godziny
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe