Seria Mistrzowie Ilustracji - Władysław Ludwik Anczyc

Mistrzowie Ilustracji to seria książek oraz książeczek z bajkami dla dzieci, które pierwszy raz zostały opublikowane w Polsce na przełomie lat 60 i 80. Publikacje ilustrowane były przez wybitnych polskich grafików, między innymi przez Jana Marcina Szancera, Marię Orłowską-Gabryś, czy Zbigniewa Rychlickiego.

W tej kolekcji znajdziemy tytuły takie, jak "Babcia na jabłoni", "Malutka czarownica", "Klementyna lub kolor czerwony", "Ture Sventon w Sztokholmie", "Cukiernia pod pierożkami z wiśniami" i wiele innych. Publikacje książkowe, dedykowane najmłodszym, mogą znaleźć uznanie i poklask także w gronie nastolatków.

Seria składa się z opowiadań i powieści, które obfitują w świetną przygodę i i niesamowite zwroty akcji, przyjaznych bohaterów oraz świetną atmosferę przeplatającą się z dozą tajemniczości. Klimat rodem z powieści detektywistycznych potrafi obudzić w czytelniku ciekawość, jak i strach.

Stopniowanie napięcia wzmaga w nas chęć, by czytać dalej, by przeżywać wspólnie z bohaterami ich emocje - wspólnie się cieszyć, jak i dzielić trudne chwile. Niezależnie od tego, jaki tytuł wybierzemy, młody czytelnik będzie miał wspaniałą zabawę czytając książkę, a kończąc ją, będzie zacierał ręce z myślą o kolejnej fascynującej historii.

Księżniczka Głogu -23%
24,64 zł 32,00 zł
Księżniczka Głogu
dostępny za 4 dni
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe