Seria Podstawy Samouzdrawiania - Giennadij Małachow


W dzisiejszych czasach istnieje wiele przeróżnych możliwości leczenia schorzeń czy chorób. Od medycyny konwencjonalnej, do bardziej specyficznej. W serii Podstawy Samouzdrawiania znajdziemy sposoby na to, jak tanią, ale skuteczną i nieinwazyjną metodą wzmocnić swój organizm i pozbyć się chorób. Cywilizacja, postęp techniczny powodują niestety,
że pojawia się coraz więcej chorób związanych z życiem w warunkach współczesnych. Wydaje się, że medycyna ogólnodostępna czasami zawodzi. Szukamy wtedy wszelkich możliwych sposobów, by sobie pomóc. Warto wówczas sięgnąć po serię Podstawy Samouzdrawiania.
Znajdziemy tutaj książki na temat: leczniczej głodówki, urynoterapii, samoleczenia i uzdrawiania, diety leczniczej, a także ciekawe pozycje traktujące o charakterze człowieka i jego wpływie na zdrowie. Autor tych książek, Gienniadij Małachow, jest rosyjskim prezenterem telewizyjnym, uzdrawiaczem, propagatorem zdrowego trybu życia. Na jego działalność miała wpływ choroba, jaką przeszedł w młodości, a którą wyleczył własnymi siłami.
W obliczu zagrożenia zdrowia należy sięgać po wszelkie możliwości uzdrawiania. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile jesteśmy w stanie znieść i jak silny jest nasz organizm. Ciało nieraz samo potrafi się regulować, a pomagając mu przy tym naturalnymi metodami jesteśmy w stanie wyleczyć się z niejednego schorzenia. Trzeba uwierzyć tylko we własną moc, a książki Małachowa z pewnością nam w tym pomogą.
Seria Podstawy Samouzdrawiania jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy stracili wiarę już w medycynę konwencjonalną, którzy chcą znaleźć skuteczną metodę, lecz nie ingerującą zbytnio w organizm. Naturalnie, korzystając ze swoich zasobów. Nierzadko nie jesteśmy nawet świadomi jak bardzo nasze ciała potrafią się regenerować, jak wielki potencjał w nich tkwi. Dlatego spróbujmy leczyć się sami, nie narażając swojego zdrowia na szwank i na zgubne skutki uboczne.
Samoleczenie i Uzdrawianie -13%
28,71 zł 33,00 zł
Samoleczenie i Uzdrawianie
w magazynie
Lecznicza głodówka -13%
34,79 zł 39,99 zł
Lecznicza głodówka
wysyłka do 72 godzin
Ruch, Oddychanie, Hartowanie - Giennadij Małachow -13%
wysyłka do 72 godzin
Dieta lecznicza i rozdzielna -13%
28,71 zł 33,00 zł
Dieta lecznicza i rozdzielna
wysyłka do 72 godzin
Urynoterapia -13%
26,01 zł 29,90 zł
Urynoterapia
wysyłka do 72 godzin
Moja droga do zdrowia -8%
30,36 zł 33,00 zł
Moja droga do zdrowia
wysyłka do 72 godzin
Charakter Człowieka i Jego Wpływ.... - G. Małachow -13%
wysyłka do 72 godzin
Lecznicza głodówka -13%
28,71 zł 33,00 zł
Lecznicza głodówka
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe