Seria Transformers

“Transformers” to seria filmów akcji z elementami science-fiction ukazujących walkę pomiędzy rasą Autobotów i Deceptikonów. Na ich podstawie powstały także liczne zabawki i przybory dla najmłodszych.

“Transformers” w reżyserii Michaela Baya po raz pierwszy ukazało się na ekranach kin w 2007 roku. W rolach głównych mogliśmy ujrzeć wówczas Megan Fox, Jona Voighta oraz Shię LaBeouf. Od tamtej pory powstało już kilka ekranizacji, które do dziś cieszą się ogromną popularnością. Obraz powstał na podstawie popularnych zabawek, które produkowane są przez firmę Hasbro.

Transformersi to przybysze z dalekiego kosmosu, a dokładniej z fikcyjnej planety Cybertron.  Przybierają postać robotów zamieniających się w samochody i ciężarówki. Pomiędzy nimi, a ich przeciwnikami: Deceptikonami od wieków toczą się walki o władzę. Największy spór toczy się jednak między przywódcami obu ras - Optimusem Prime i Megatronem.

Motywy z filmów o Transformersach umieszczane są nie tylko na produktach, gadżetach i zabawkach, lecz również na artykułach szkolnych. W ofercie naszej księgarni internetowej posiadamy między innymi: kredki ołówkowe, kredki woskowe, ołówki, temperówki, plecaki, kleje w sztyfcie, zeszyty oraz wiele innych przyborów z wizerunkiem ulubieńców dzieci.

wysyłka do 72 godzin
Figurka Transformers Cyberverse 1-Step Changer Megatron -35%
wysyłka do 72 godzin
Puzzle 100 Drużyna Autobotów. Transformers Trefl -9%
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe