Seria Umysł Bez Granic

Seria książek Umysł bez granic to zbiór niesamowitych poradników traktujących o ludzkim umyśle. Czytelnicy będą mogli dowiedzieć się, na przykład, co oznaczają nawiedzające ich sny, albo w jaki sposób odczytywać różnego rodzaju znaki. Dzięki tym książkom można dowiedzieć się także, w jaki sposób połączyć równowagę psychiczną i fizyczną oraz jak odnaleźć spokój ducha, jednocześnie wyzwalając moc, jaka kryje się w każdym z nas. Prezentowana seria jest niewątpliwie bardzo ciekawa, szczególnie dla osób, które interesują się ezoteryką, zdrowiem psychicznym, czy nawet grafologią. Do tytułów, które należą do serii zalicza się:

  • Afirmacje – w tej pozycji przeczytamy o zdolnościach, które posiada każdy człowiek, a dzięki którym może odmienić swój los.
  • Channeling. Przesłanie dla ciebie i całej ludzkości – książka pokazuje, że człowiek jest kanałem, przez który można przekazać wiele informacji.
  • Dar uzdrawiania – książka doskonała dla osób, które chcą uzdrawiać innych. Przykładowo pokazuje, jak można uzdrowić kogoś przez telefon.

Mudry i gesty leczące -18%
23,78 zł 29,00 zł
Mudry i gesty leczące
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe