Seria Zaopiekuj Się Mną


„Zaopiekuj się mną” to seria książeczek, e-booków oraz gier komputerowych dla dzieci. Fabuła książeczek oparta jest na perypetiach naszych czworonożnych przyjaciół. Do tej pory ukazało się około siedemdziesięciu tytułów, które w Polsce sprzedają się w milionach egzemlparzy.

Seria stworzona została przez angielską pisarkę Holly Webb. Pierwszą książeczką z serii jest „Zagubiona w śniegu”, która dla autorki była najtrudniejsza do napisania, ponieważ musiała jej nadać odpowiedni charakter. Pisząc pierwszą książkę nie wiedziała jeszcze, że powstaną kolejne. Pomysł na stworzenie serii o zwierzakach wziął się z miłości do nich. Holly Webb uważa, że więź pomiędzy dzieckiem a zwierzęciem jest czymś niesamowitym, co warto opisać.

Pomysły na kolejne książeczki zazwyczaj oparte są na prawdziwych historiach. Autorka czerpie inspiracje z opowieści znajomych na temat ich zwierząt, ale w głównej mierze pomysłów dostarczają jej dzieci, które podczas spotkań autorskich opowiadają, co przydarzyło się ich pupilom.

Książeczki z serii „Zaopiekuj się mną” opowiadają różne historie zwierząt, którym trzeba pomóc. Jedną z nich jest przygoda Freda, którego ciekawska natura bierze górę i podczas zabawy ucieka w poszukiwaniu przygód. Zagubiony i przerażony nie wie, czy uda mu się wrócić do swojej pani... „Samotne święta Oskara” opowiadają o szczeniaku, który czuje się zaniedbany i osamotniony. Nie wie, dlaczego jego pani nie ma czasu na zabawę z nim. Te i wiele innych historii znajdziecie w serii „Zaopiekuj się mną”. Fabuła książeczek ma na celu wzbudzenie w dzieciach empatii do zwierząt oraz unaocznienie niezwykłej więzi, jaka może zrodzić się pomiędzy dzieckiem a jego pupilem.


16,49 zł 21,99 zł
Luna. Zaopiekuj się mną
w magazynie
w magazynie
Zaopiekuj się mną. Wróć Alfiku -25%
w magazynie
Zaopiekuj się mną. W poszukiwaniu domu -25%
w magazynie
Zaopiekuj się mną. Pusia zagubiona kotka -25%
w magazynie
Zaopiekuj się mną. Kto przygarnie Nutkę -25%
w magazynie
Zaopiekuj się mną. Figa tęskni za domem -25%
w magazynie
Zaopiekuj się mną. Zagubiona w śniegu -18%
wysyłka do 72 godzin
Zaopiekuj się mną. Tygrysek czeka na pomoc -18%
wysyłka do 72 godzin
Zaopiekuj się mną. Fred się zgubił -25%
w magazynie
Mały ciekawski Gucio. Zaopiekuj się mną -18%
wysyłka do 72 godzin
Na ratunek Rufiemu. Zaopiekuj się mną -25%
w magazynie
Zaopiekuj się mną. Kto pokocha Psotkę? -18%
wysyłka do 72 godzin
Zaopiekuj się mną. Wróć, Alfiku! -18%
wysyłka do 72 godzin
Zaopiekuj się mną. Fred się zgubił! -25%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe