Seria Żubr Pompik. Wyprawy - Tomasz Samojlik


Żubr Pompik i jego rodzina postanawiają opuścić zaciszną puszczę i udać się na wyprawę. Seria książek edukacyjnych o polskich parkach narodowych dla dzieci od 3 roku życia.

Pewna sympatyczna, żubrza rodzina wyrusza na wyprawę śladem polskich parków narodowych. Czekają tam na nich piękne krajobrazy, tajemnicza, fascynująca przyroda i oczywiście moc niesamowitych przygód. Pierwszym przystankiem jest Narwiański Park Narodowy. Co prawda Polinkę nudzą trochę spacery brzegiem krętej, rozgałęziającej się często rzeki, jednak Pompik czuje, że gęste szuwary skrywają przed nimi niejedną tajemnicę...

Książki o wyprawach żubra Pompika i jego rodziny to nowa seria edukacyjna. Są one przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Razem z Pompikiem, jego siostrą Polinką i rodzicami, Poradą i Pomrukiem, mali czytelnicy mogą poznawać niezwykłą, polską przyrodę, bogactwo gatunków roślin i zwierząt. Wszystkie książeczki opatrzone są pięknymi ilustracjami!

Na cykl "Żubr Pompik. Wyprawy" składają się następujące książki: "Tajemnica rzeki", "Bagienny łoś", "Plan bobra", "Rodzina borsuków", "Najstraszniejszy drapieżnik", "Zachłanna mewa", "Dumny bielik", "Ptasie stado", "Zwinna wydra".

Warto przypomnieć, że seria ta jest kontynuacją książek napisanych wcześniej przez Tomasza Samojlika. Pierwszy cykl o perypetiach żubra Pompika i jego rodziny stanowiły następujące książki: "Tropy na śniegu i inne opowieści", "Zapach wiosny i inne historie", "Letni zmierzch i inne opowieści", "Kolory jesieni i pozostałe historie".

Koniecznie zapoznajcie się z przygodami rezolutnego żubra Pompika i jego rodziny!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe