Simed Laktator ręczny LAKTA PLUS LTR-6

Laktator Lakta PLUS umożliwia kontynuowanie naturalnego kamienia, gdy mama wraca do pracy lub gdy istnieje konieczność pozostawienia dziecka pod opieką innej osoby. Dzięki dużej sile ssania skutecznie i szybko ściąga pokarm zapobiegając bolesnym zastojom. Intuicyjny i prosty w montażu oraz...

28.51 zł

-10%

31.68 zł

Dodaj do schowka

Opis

Laktator ręczny LAKTA PLUS LTR-6 to idealna i bardzo praktyczna propozycja dla kobiet karmiących dzieci swoim mlekiem. To doskonałe rozwiązanie na czas powrotu mamy do pracy, konieczności pozostawienia niemowlęcia pod opieką innej osoby, czy w przypadku bolesnych nawałów i zastojów pokarmu. W każdej z powyższych sytuacji mama nie musi martwić się zarówno o maluszka, jak i o własne zdrowie.

Obsługa laktatora nie nastręcza użytkowniczkom żadnych trudności. Dzięki nieskomplikowanej budowie można go łatwo i szybko zamontować i zdemontować oraz zadbać o zachowanie odpowiedniej higieny. Można go gotować. Laktator jest lekki, wygodny i niewielkich rozmiarów, więc bez problemu można go zabrać ze sobą w podróż.

Dzięki dużej sile ssania (którą można regulować) efektywnie odciąga pokarm, który można przechowywać w lodówce (do 24h) lub mrozić (w temp. -18˚C do 6 miesięcy). To nieoceniona pomoc dla mam pragnących dawać swoim dzieciom najlepszy możliwy pokarm.

Jest kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia i przechowywania pokarmu - możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do wszystkich butelek standardowych marki Simed.

Zestaw LAKTA PLUS LTR-6 zawiera:

  • laktator,
  • podstawkę pod laktator,
  • butelkę o pojemności 140 ml,
  • silikonowy smoczek w rozmiarze M do mleka (średni przepływ),
  • nakrętkę,
  • dysk uszczelniający,
  • przykrywkę,
  • komplet uszczelek.

Laktator jest zarejestrowanym wyrobem medycznym (znak CE) spełniającym najwyższe normy jakości. Nie zawiera Bisfenolu - BPA free. Jest zgodny z dyrektywami Unii Europejskiej, dzięki czemu do Państwa rąk trafia produkt w pełni bezpieczny.

Opakowanie zawiera również nadruk w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim. Oryginalny polski produkt.

Producentem jest renomowana polska firma Simed od ponad 20 lat specjalizująca się w produktach dedykowanych mamom i ich dzieciom.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-02

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt