Skin79 Animal Color Clay Mask Dark Panda rozjaśniająca maseczka w kremie 70 ml

  • Skin79
  • 8809393404394
  • 4 dni
To idealny produkt dla skóry zmęczonej i niedotlenionej. Rozjaśniająca maseczka glinkowa intensywnie odświeża i sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą. Redukuje plamy i przebarwienia, dzięki czemu koloryt skóry zdecydowanie się poprawia. Momentalnie przywraca skórze blask za sprawą kompleksu...

33.14 zł

Cena za L : 473.43zł

Dodaj do schowka

Opis

To idealny produkt dla skóry zmęczonej i niedotlenionej. Rozjaśniająca maseczka glinkowa intensywnie odświeża i sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą. Redukuje plamy i przebarwienia, dzięki czemu koloryt skóry zdecydowanie się poprawia. Momentalnie przywraca skórze blask za sprawą kompleksu Redberry, który zapobiega pojawianiu się nawet niewielkich zmarszczek. Wpływa on na elastyczność, redukcję przebarwień i zwiększa aktywność komórek skóry twarzy. Maseczka Animal Color Clay Mask Dark Panda ujednolica koloryt skóry i  intensywnie ją dotlenia, a za sprawą glinki w niej zawartej wpływa na jej regenerację i wygładzenie.

Sposób użycia: Po oczyszczeniu skóry twarzy należy ją stonizować i nałożyć maseczkę. Po ok. 10 minutach spłukać i dokładnie osuszyć.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Skin79 Animal Color Clay Mask Dark Panda rozjaśniająca maseczka w kremie 70 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8809393404394