Smart. Grammar and Vocabulary 2. Student's Book

Popularna seria gramatyczno-leksykalna dla dzieci (6 poziomów dopasowanych odpowiednich do wieku i umiejętności), rozwijająca gramatykę i słownictwo. W sposób zrównoważony seria rozwija również inne umiejętności takie jak: słuchanie, czytanie, literowanie, pisanie, naukę o literach i dźwiękach....
41,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,08 zł

Opis

Popularna seria gramatyczno-leksykalna dla dzieci (6 poziomów dopasowanych odpowiednich do wieku i umiejętności), rozwijająca gramatykę i słownictwo.

W sposób zrównoważony seria rozwija również inne umiejętności takie jak: słuchanie, czytanie, literowanie, pisanie, naukę o literach i dźwiękach.

Gramatyka przedstawiona na wesoło, piosenki (nagrania dostępne w formie on-line) i zadania wspierające rozwój komunikacji, liczne ćwiczenia na powtórzenie materiału.

CERF - A1.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Smart. Grammar and Vocabulary 2. Student's Book"?
Za treścią tytułu stoi H.Q. Mitchell.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces katalogowania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Smart. Grammar and Vocabulary 2. Student's Book"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "Smart. Grammar AND Vocabulary".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik wydano w 2007 roku. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Ile stron zawiera ta pozycja?
72 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną graficznie. Zawiera znaczące i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Smart. Grammar and Vocabulary 2. Student's Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również