NOWOŚĆ Spółka Antymagiczna i zaginiony brat T.2

Spółka Antymagiczna i zaginiony brat T.2

SPÓŁKA ANTYMAGICZNA POWRACA, BY UJAWNIĆ MROCZNĄ RODZINNĄ HISTORIĘ I ODNALEŹĆ ZAGINIONEGO BRATA Po rozwiązaniu sprawy demona Gereha Spółka Antymagiczna wyjeżdża na zasłużone wakacje. Wspólnicy nie cieszą się jednak długo odpoczynkiem, bo wkrótce zaczynają ich prześladować niepokojące wizje oraz...
31,08 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,89 zł

Opis

SPÓŁKA ANTYMAGICZNA POWRACA, BY UJAWNIĆ MROCZNĄ RODZINNĄ HISTORIĘ I ODNALEŹĆ ZAGINIONEGO BRATA

Po rozwiązaniu sprawy demona Gereha Spółka Antymagiczna wyjeżdża na zasłużone wakacje. Wspólnicy nie cieszą się jednak długo odpoczynkiem, bo wkrótce zaczynają ich prześladować niepokojące wizje oraz cienie. Niemal jednocześnie na ich drodze staje mały chłopiec Hasław i prosi Spółkę o pomoc w odnalezieniu ojca, który zaginął w podróży, próbując odnaleźć mityczną Latającą Wyspę. 
By rozwiązać tę sprawę, Alfaen i Darkins będą musieli zagłębić się w skomplikowane relacje trzech braci. Czy podróżnik naprawdę zaginął, czy może został porwany? Jaki związek ma z tym jego brat, owiany złą sławą mag Neven? Czy da się pokonać Strażników Bez Twarzy, straszliwe potwory kradnące ludziom sen? I w końcu co za istota zamieszkuje starożytną Wyspę i czy to ona prześladuje łowców upiorów?
Wybierz się na pełną zwrotów akcji przygodę w klimacie deszczowej, nadmorskiej jesieni i razem ze Spółką Antymagiczną odkryj liczne sekrety oraz nieujawnione krzywdy trzech braci.

Polecenie Spółki Antymagicznej i zaginionego brata to dla mnie najprawdziwsza przyjemność. To opowieść o niebezpieczeństwie, tajemnicach oraz niezwykłych relacjach między bohaterami, które wciągają od pierwszej do ostatniej strony. Skierowana jest nie tylko do miłośników fantastyki, lecz także do wszystkich, którzy zwyczajnie pragną zanurzyć się w świetnie skonstruowanej opowieści, zapełnionej magią, emocjami i niezwykłym humorem. Gabriela Bramska potrafi przenieść każdego w inny świat, oferując przygodę, która z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym.
Justyna Sikora, @nasz.ksiazkowir

Szczegóły - Spółka Antymagiczna i zaginiony brat T.2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>