Sport to nie wszystko

Niezwykłe osoby ze świata sportu opowiadają o tym, jak pogodzić starty ze studiami oraz działalnością w wielu innych obszarach i jak znaleźć sposób na życie po zakończeniu kariery. Tłumaczą także, jak pokonać własne słabości, budować relacje i wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Ta książka to...
35,10 * 39,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,31 zł

Opis

Niezwykłe osoby ze świata sportu opowiadają o tym, jak pogodzić starty ze studiami oraz działalnością w wielu innych obszarach i jak znaleźć sposób na życie po zakończeniu kariery. Tłumaczą także, jak pokonać własne słabości, budować relacje i wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Ta książka to zbiór wywiadów pełnych inspiracji.

Wśród rozmówców znaleźli się medaliści olimpijscy (Tomasz Majewski, Agnieszka Kobus-Zawojska, Karolina Naja i Kajetan Duszyński), ale też ludzie, dla których przygoda na parkiecie, torze czy bieżni była dopiero początkiem drogi do sukcesu na innych polach. Ich historie są najlepszym dowodem, że sport to nie wszystko!


O autorze

Dziennikarz "Przeglądu Sportowego", do którego trafił zaraz po maturze. Na łamach kultowej gazety pisał już o kilkudziesięciu dyscyplinach. Pierwsze teksty publikował w wieku 15 lat w tygodniku "Tylko Piłka". Pasjonat i komentator hokeja na lodzie w Viaplay oraz TVP Sport. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Sport to nie wszystko

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki