Sposób na koronaświrusa

Koronaświrus zawładnął światem. Pozamykali sklepy, pracę rodziców, nawet przedszkole! I jeszcze babcia się rozchorowała! Wszystko to bardzo denerwuje Tomka, młodego wynalazcę. Postanawia odłożyć na bok wszelkie poprzednie projekty wynalazków i zająć się machiną zwalczającą chorobę. - A masz! -...
16,77 * 26,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,47 zł

Opis

Koronaświrus zawładnął światem. Pozamykali sklepy, pracę rodziców, nawet przedszkole! I jeszcze babcia się rozchorowała!

Wszystko to bardzo denerwuje Tomka, młodego wynalazcę. Postanawia odłożyć na bok wszelkie poprzednie projekty wynalazków i zająć się machiną zwalczającą chorobę.

- A masz! - słyszy zza drzwi babci (pozostającej w i-zo-la-cji). Ona pierwsza wypróbowuje maszynę. Kaszle przy tym, ale jeszcze więcej się śmieje. Czyli wynalazek działa?

Za treścią książeczki "Sposób na koronaświrusa" stoi Grażyna Bąkiewicz.

"Sposób na koronaświrusa" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to świetny pomysł, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa dziecka.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów również następne części z serii "Poduszkowce".

Jest to krótka produkcja - ma 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Sposób na koronaświrusa" została opublikowana przez Wydawnictwo Literatura. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz też pozostałe pozycje tego wydawcy.