Super zwierzaki

Superbohaterowie mieszkają wśród nas!Wszystkie zwierzęta opisane w tej książce mają nadzwyczajne supermoce – są jak prawdziwi superbohaterowie! Sokół potrafi atakować z powietrza z prędkością niemal 400 km/h, jad kobry może uśmiercić nawet kilka osób, kangur ma w piętach specjalne wyrzutnie, delfin...
29,11 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,31 zł

Opis

Superbohaterowie mieszkają wśród nas!

Wszystkie zwierzęta opisane w tej książce mają nadzwyczajne supermoce – są jak prawdziwi superbohaterowie! Sokół potrafi atakować z powietrza z prędkością niemal 400 km/h, jad kobry może uśmiercić nawet kilka osób, kangur ma w piętach specjalne wyrzutnie, delfin i nietoperz posiadają zdolności echolokacyjne, a antylopa ma tak umięśnione uda, że może skakać wysoko jak na sprężynach!

Dowiesz się z tej książki nie tylko o wyjątkowych zdolnościach m.in. rekina, krokodyla, nosorożca, słonia, wieloryba czy geparda, ale też o ich niezwykłym dzieciństwie, ulubionych przysmakach, wadach, zwyczajach czy słabych stronach... To prawdziwa kopalnia wiedzy, anegdot i superciekawostek!

Autorem tytułu "Super zwierzaki" jest Raphael Martin, Guillaume Planevin.

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki wyjaśniające otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jest to średniej długości książka - ma 60 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Super zwierzaki" wydało Wydawnictwo Babaryba. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz też pozostałe pozycje tego wydawcy.