Św. Paweł. Pierwszy Pustelnik

Urzekająca bajka dla dzieci autorstwa Agaty Giełczyńskiej, która przedstawia losy św. Pawła z Teb - patrona Zakonu Ojców Paulinów i jego piękną drogę do świętości w trudnych czasach prześladowania chrześcijan. Wydany przez zazdrosnego o majątek szwagra, Paweł ucieka na pustynię. Tam, w skalnej...
8,42


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 9,90 zł -15%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,49 zł -1%
Opis
Urzekająca bajka dla dzieci autorstwa Agaty Giełczyńskiej, która przedstawia losy św. Pawła z Teb - patrona Zakonu Ojców Paulinów i jego piękną drogę do świętości w trudnych czasach prześladowania chrześcijan. Wydany przez zazdrosnego o majątek szwagra, Paweł ucieka na pustynię. Tam, w skalnej grocie wiedzie głębokie życie duchowe, odnajduje Boga i samego siebie… Pełna wartościowej treści i wyjątkowych ilustracji książeczka, powinna uzupełnić biblioteczkę każdego malucha.

Agata Giełczyńska to autor tytułu "Św. Paweł. Pierwszy Pustelnik".

"Św. Paweł. Pierwszy Pustelnik" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to dobry sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do kosmetyczki.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Św. Paweł. Pierwszy Pustelnik" wydało Wydawnictwo Paulinianum. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz także inne publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.