Świat baśni. Malowanka z pisakiem wodnym

14,63


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 23,00 zł -36%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,00 zł -36%
Opis

Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania.

Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach wierszyki i zagadki oraz ćwiczenia w szukaniu i liczeniu elementów.

Anna Podgórska jest autorem książki "Świat baśni. Malowanka z pisakiem wodnym".

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Świat baśni. Malowanka z pisakiem wodnym". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Dzieci w wieku 2-2 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Kolorowanka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się z niej korzysta np. gdy czekamy w kolejce do dentysty.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

"Świat baśni. Malowanka z pisakiem wodnym" opublikowało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.