Światło po zmierzchu

Na scenie zwanej życiem Gdy gwiazda Julii zaczyna blednąć, jej agentka, chcąc wspomóc jej karierę, podejmuje zakulisowe działania. Aktorka uchodzi za kapryśną i trudną we współpracy. Kolejna rola wywołuje medialną burzę. Julia zaszywa się na wsi u przyjaciółki, gdzie zamierza przeczekać najgorsze....
32,88 * 45,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,61 zł

Opis

Na scenie zwanej życiem

Gdy gwiazda Julii zaczyna blednąć, jej agentka, chcąc wspomóc jej karierę, podejmuje zakulisowe działania. Aktorka uchodzi za kapryśną i trudną we współpracy. Kolejna rola wywołuje medialną burzę. Julia zaszywa się na wsi u przyjaciółki, gdzie zamierza przeczekać najgorsze.

W chatce w lesie mieszka Kosma, fotografik przyrody. Gburowaty mężczyzna od lat woli towarzystwo drzew i zwierząt niż ludzi. I ma swoje powody. Spotkanie z Julią tylko utwierdza go w jego opinii o wielkomiejskim świecie.

Teresa, siostra Julii, od lat dzieli swój czas między obowiązki domowe a opiekę nad mamą. Czuje jednak, że chciałaby od życia czegoś więcej. I że może o to zawalczyć.

Losy bohaterów splatają się misternie. Każdy stanie przed szansą, ale czy każdy ją wykorzysta? Być może jeszcze nie jest za późno, żeby zacząć wszystko od nowa. Jednak najpierw trzeba rozliczyć się z przeszłością.

"Światło po zmierzchu" to nowa powieść Żanety Pawlik, autorki ciepło przyjętych przez czytelników książek "Mowy nie ma!" (2022) i "Tamarynd" (2023).

Szczegóły - Światło po zmierzchu

 • Tytuł: Światło po zmierzchu
 • Autor: Żaneta Pawlik
 • Wydawnictwo Zysk i S-ka
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2023
 • Ilość stron: 352
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788382029475
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788382029475
 • EAN: 9788382029475
 • Wymiary: 14x20.5 cm

Recenzje książki Światło po zmierzchu (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Światło po zmierzchu jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością Żanety Pawlik i muszę przyznać, że bardzo szybko wsiąknęłam w wykreowany przez autorkę świat.

Bardzo szybko obdarzyłam sympatią główną bohaterkę, która pod noszoną na co dzień maską osoby zimnej i nieprzystępnej skrywa gorący temperament.

Z zapartym tchem śledziłam rozwój jej relacji z - delikatnie mówiąc- niezbyt towarzyskim ,lecz wrażliwym na piękno natury Kosmą- zdolnym fotografikiem, ze sporym emocjonalnym balastem

Nie od dziś bowiem wiadomo, że uczucia za nic mają dzielące ludzi różnice czy status społeczny, w końcu serce nie sługa.

Czy ta dwójka odnajdzie wspólne szczęście?

Jedną z niewątpliwych zalet tej powieści jest jej wielowątkowość.

Bardzo poruszył mnie również wątek siostry Julki - Teresy.

Żony i matki , którą przytłoczyły trudy codzienności obarczonej dodatkowo koniecznością opieki nad chorą na demencję matką.

Jak każdy człowiek kobieta ma swoje granice ..

Teresa zaś postanawia zawalczyć o odmianę w życiu swoim oraz tych których kocha.

Czy jej się uda?

Pani Żaneta stworzyła niezwykle piękną poruszającą serce opowieść o zwykłych ludziach z którymi może się utożsamić wielu czytelników.

Nie stroni od tematów trudnych i bolesnych a swoją prozą skłania do refleksji.

Jeśli szukacie opowieści nietuzinkowej ,napisanej z lekkością lecz niosącej przesłanie-serdecznie polecam tę pasjonującą lekturę.💙

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>