Sylaby Kolorowanki edukacyjne dla małych odkrywców

Ten wartościowy i atrakcyjny zeszyt edukacyjny przeznaczony jest dla uczniów pierwszego etapu nauczania. Poprzez fantastyczną i kreatywną zabawę polegającą na odczytywaniu sylab, kolorowaniu według kodu kolorów i odkrywaniu ukrytych obrazków, dziecko postawi pierwsze kroki w nauce czytania, a...
11,30 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,82 zł

Opis

Ten wartościowy i atrakcyjny zeszyt edukacyjny przeznaczony jest dla uczniów pierwszego etapu nauczania. Poprzez fantastyczną i kreatywną zabawę polegającą na odczytywaniu sylab, kolorowaniu według kodu kolorów i odkrywaniu ukrytych obrazków, dziecko postawi pierwsze kroki w nauce czytania, a równocześnie udoskonali sprawność manualną przygotowującą je do umiejętności pisania. Kolorowanie interaktywne polegające na rozumieniu i posługiwaniu się kodem kolorów przyczyni się do rozwinięcia sprawności umysłowej dziecka.

Za treścią historyjki "Sylaby Kolorowanki edukacyjne dla małych odkrywców" stoi Tamara Michałowska, Agata Wójcicka-Kołodziej.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Sylaby Kolorowanki edukacyjne dla małych odkrywców". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić nastrój.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

"Sylaby Kolorowanki edukacyjne dla małych odkrywców" wydało Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.