Syoss Oleo Intense farba do włosów trwale koloryzująca z olejkami 8-60 Miodowy Blond

  • Syoss
  • 9000101086652
Syoss Oleo Intense trwała koloryzacja z olejkiem: - Doskonała Intensywność i trwałość koloru - Profesjonalne pokrycie siwych włosów - Mikro-pigmenty o złotych refleksach - Bez amoniaku Trwała koloryzacja bez amoniaku z technologią podwójnego wzmocnienia olejkiem działa na dwa sposoby: Olejek...
18,48

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,10 zł

Opis

Syoss Oleo Intense trwała koloryzacja z olejkiem:

- Doskonała Intensywność i trwałość koloru
- Profesjonalne pokrycie siwych włosów
- Mikro-pigmenty o złotych refleksach
- Bez amoniaku

Trwała koloryzacja bez amoniaku z technologią podwójnego wzmocnienia olejkiem działa na dwa sposoby:

  1. Olejek zawarty w koloryzacji wspomaga wnikanie pigmentów głęboko do wnętrza włosa.
  2. Dodatkowo intensywnie pielęgnuje włosy podczas procesu koloryzacji. Efekt doskonałej intensywności i trwałości koloru. Wypróbuj!

Odcień 8-60:
- odpowiedni do włosów średnio posiwiałych;
- odcień trwały (poziom 3).

Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Jeśli wahasz się w wyborze pomiędzy dwoma odcieniami, wybierz jaśniejszy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Odcień odpowiedni do włosów od jasnego blondu po ciemny blond. Do całkowicie posiwiałych włosów. Trwała koloryzacja Poziom 3. Przechowuj w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

WAŻNE WSKAZÓWKI: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Składniki podane są na spodzie opakowania. Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz załączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałaś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać, aby produkt kupić odpowiednio wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Syoss Oleo Intense farba do włosów trwale koloryzująca z olejkami 8-60 Miodowy Blond

  • Producent: Syoss
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101086652
  • EAN: 9000101086652
  • Wymiary: 16.6 x 9 x 4.4 cm

Inni Klienci kupili również